Reklama

Začněme hubnout dneska 2. 5. 2005!!!!!!

zina (Po, 2. 5. 2005 - 23:05)

ahoj ahoj..vy ste bohuzel na vaze na kterou bych se v prvni etape taky chtela dostat...no ja mam momentalne 91/173 coz je doooost, no a prvni etapu mam rozmyslenou ze zhubnu tak na tech 75..no a pak bych rada pokracovala..dnes jsem zacala a vydrtela, ale vzdycky vydrzim tak tzden a pak me chytne hladova a je to zase nekde....a tahle vaha fakt uz neni pekna ani trochu..i kdyz sem ten typ co mu netloustne oblicej ani ruce....ale ten zbytek bohuzel JO..tak drzim pesti Vam i sobe

Monstro-damus (Po, 2. 5. 2005 - 21:05)

Dejte si pozor na zdraví! Z takovéto stravy zhubnete!! Musíte víc jíst, jinak těch 8 kilo na normální váhu nenaberete.

Bublina (Po, 2. 5. 2005 - 21:05)

Pripojuji se k vam. Mam skoro dva mesice po porodu a za tehotenstvi jsem pribrala 19kg.Ted potrebuji dat jeste 8kg dolu. Mam 175cm a ted vazim 66kg.Za cely den jsem snedla:4 mrkve a zeleny salat.

Monstro-damus (Po, 2. 5. 2005 - 20:05)

Začal jsem hubnout ve 13:00 hod. Ve zhruba 19:15 jsem sežral 2 kuřecí stehení řízky bez chleba, pak ještě z hladu čokoládu a nakonec po chvíli ještě obložený chléb. Mám pocit, že někde dělám chybu.

Kačka (Po, 2. 5. 2005 - 19:05)

Ahoj holky, tak se tedy také přidávám. Hubnu už od ledna, ale jsem velký labužník a nikdy to nevydržím. Kdyby jste viděly, jak mi teď kručí v břiše. Jedla jsem v šest jogurt a mám veliké pokušení rozpéct si vonavé rohlíčky (dnes ale už musím vydržet). Můj největší problém je sladké a pečivo, to je to nejhorší a nejvíc to miluju. Marti zajímá mě ten jídelníček dopředu. DíkyChci dolů 5 kg (161,65).

Marika (Po, 2. 5. 2005 - 16:05)

Jsi výžně moc hodná. Jenom si nejsem jistá, že při mém pracovním vytížení budu schopná dodržovat dekagramy a hodiny. Jsem osvětlovačka a pořád v luftě.

Martina (Po, 2. 5. 2005 - 16:05)

Mariko ja uz musim bezet a co kdybych ti vzdy dopredu den dva pripravila jidlenicek a ty by ses ho drzela? Pomohlo by ti to? Ja jsem taky docla depresivni clovek, musis to brat tak ze ti pak bude lip, ze se budes citit tak jak by ses citit chtela a ten pocit bude k nezaplaceni co rikas?

Marika (Po, 2. 5. 2005 - 15:05)

Martino, jsi hodná. Víš, když mám pořád hlídat, co jím, propadám do strašné deprese a připadám si jako pokusný králík. Jím všechno s výjimkou vepřového a sladkostí - a málo, jenomže to není nic platné :o(

Martina (Po, 2. 5. 2005 - 15:05)

jani ahoj a papa zitra :o))ja taky dneska budu cvicit, ale me to narozdil od tebe vubec nebavi :o))

Martina (Po, 2. 5. 2005 - 15:05)

Mariko ale to neni zadna katastrofa, muzeme to vsechny skusit spolecne.Vis co na me funguje, potraviny co obsahuji cukr (respektive sacharidy) nejist po 12:00, odpoledne jen tuky a bilkoviny to hodne pomaha, takze o to ja se ted pokusim :o))) tak to muzes skusit se mnou, mam tabulky s GI (glikemicky index) kde jsou potraviny ktere muzes jist a kombinovat. Uplne vypustit sacharidy neni dobre a kdyz si je das do 12:00 odpoledne je vybehas.

Jana (Po, 2. 5. 2005 - 15:05)

Pro dnešek se loučím, dostanu se na PC i z domova, ale dneska nestíhám :o) Zítra ahoj a večer se drž(te)! :o)

Marika (Po, 2. 5. 2005 - 15:05)

Já jsem se zkoušela přihlásit do různých klubů a na akce, kde se mělo zhubnout. Ale vždycky tam byly holky, co se chtěly z BMI pod horní hranicí normální váhy dostat na podváhu :o( Já si tam vždycky připadala jako bizon. Mám 157/68 :o( Po lékách jsem nabrala 20 kg (už strašně dávno) a nedostala jsem to nikdy dolů :o(

Jana (Po, 2. 5. 2005 - 15:05)

Co si dám zítra? To ještě nevím :o) Dneska asi cvičit nebudu, mám večer Aj a přijdu pozdě domů.. Možná si udělám aspoň nějaké cviky na břicho, to mám dost povolené.

Jana (Po, 2. 5. 2005 - 15:05)

Mariko, přidej se k nám a ber to třeba tak, že se chci naučit dodržovat zdravou stravu, nepřejídat se a pravidelně dlouhodobě cvičit, zpevnit si tělo.. Věř, že do anorektičky budu mít i po těch pěti kilech dole daleko.

Martina (Po, 2. 5. 2005 - 15:05)

Mariko a kolik meris a vazis?Kazdy jsme jiny a kazdy mame jine cile to neznamena ze by ses nemohla pripojit a jit do toho s nama.

Martina (Po, 2. 5. 2005 - 15:05)

Jojo ja kdyz nekam prijdu a eknu svoji vahu tak jsem se setkala i s tim ze mi rekli to je dobry vy jste vysoka, neni to dobry, mam velky bricho velky stehna a vypouklej zadek a to neni ok :o)))No Jani a co budeme jist zitra? mam praci kam si nemuzu brat moc jidlo a musim to vzdy rychle resit, nechci jist pecivo a tak je to obcas dost narocne.

Marika (Po, 2. 5. 2005 - 15:05)

Nemám ani metr šedesát.

Jana (Po, 2. 5. 2005 - 15:05)

Martino, to nic :o))Mariko, kdybys byla prťavá jako já, tak by na tobě bylo vidět každé kilo. Navíc se ve svém těle necítím, nechci zhubnout hodně, ale těch 5 kilo určitě.

Martina (Po, 2. 5. 2005 - 14:05)

jani promin ubrala jsem ti 5 cm :o))

Martina (Po, 2. 5. 2005 - 14:05)

Mariko pockej ja nadvahu mam mam 171 cm a vazim 75-78 kg jak kdy a to je docela dost, mam prdel jako valach. nemusis se bat se pridat. Jana je sice stihla, ale chapu ze nekdy nekdo chce byt vic stihly nez nam treba pripada normalni, ale respektovat to preci musime. Navic pri 155 cm je kazde kilo znat a to ja zase janu chapu!!!!!

Reklama

Přidat komentář