Reklama

Sex mi doma chybí. Co s tím?

V (St, 19. 10. 2011 - 12:10)

Víte co je nejhorší? Že o ženských se říká, jak se cukají, vymlouvají na bolení hlavy atd atd..přitom je to přesně naopak. Já mám ten stejný problém, jsem hodně mladá, ještě mi nebylo ani 30 a příteli ani ne 40 a mám problém s tim, že nemá chuť...myslíte, že by pomohly takový ty volně prodejný vitaminy na povzbuzení libida?

luborX (St, 19. 10. 2011 - 12:10)

Podle průzkumů onanují více ženy nežli muži a hlavně do vysokého veku, kdy většina mužů už ani není schopná pomalu erekce. Takže celkově ženy muže v sebeuspokojování překonávají.

smutná (St, 19. 10. 2011 - 11:10)

jak to řeším? nejdřív jsem se to snažila řešit hlavně s manželem, ale ten je jak mezek, on prý sex k životu nepotřebuje. Tak se bavím péčí o děti a domácnost, vrhla jsem se na cizí jazyky. Občas si "udělám hezkou chvilku sama se sebou", ale to není ono. Zatím nikoho nehledám, ale jestli si někdo najde mě, asi mě nebude muset dlouho přemlouvat. Ach jo...

Nebe (St, 19. 10. 2011 - 09:10)

Tak jak to řešíte vy? Hledáte jinde? Zabýváte se víc prací?

Honič (Čt, 7. 4. 2011 - 12:04)

Nevím jak jinak.Já když jsem nadrženej tak si ho vyhoním a je to.

ronny (Čt, 7. 4. 2011 - 12:04)

už jsem se začal bát :-))))To jsem myslel obrazně, prostě nadrženej chlap (dlouhodobě nevybitej) myslí trochu jinak,, tak nějak jsem to myslel..

pavel (Čt, 7. 4. 2011 - 11:04)

už jsem se začal bát :-))))

. (Čt, 7. 4. 2011 - 11:04)

Ne

pavel (Čt, 7. 4. 2011 - 11:04)

když je někdo nadrženej je teda debil???

ronny (Čt, 7. 4. 2011 - 09:04)

Jak to řešej ženy...ty slušnější si to dělaj samy, ostatní honěj nadržený debily..

Brambůrka (Čt, 7. 4. 2011 - 09:04)

Jak to řešej ženy tiráků? Vždyť ten jejich chlap je na cestách dlouhé dny, ne?

ronny (St, 6. 4. 2011 - 10:04)

měnit partnera jde snadněji...To je fakt, ženský volej taky podle toho jak je ten chlap vyživuje a tak dál. Takže v sexu pak někdy pláčou.

Hynku (St, 6. 4. 2011 - 09:04)

měnit partnera jde snadněji bez dětí, bez hypoték a s chabým výdělkem. A co když ta nová bude mít zase jiné chybičky?

Hynek (Út, 5. 4. 2011 - 17:04)

Můj milostný život taky...to je otázka "co teď ?" To je víc než jasné: najít si novou partnerku, která bude píchat jak Žiguli (vlastně Lada)

solka (Út, 5. 4. 2011 - 12:04)

Někomu chybí peníze, moře prachů a jinýmu pohlazení.

carlos (Po, 4. 4. 2011 - 14:04)

Podle posledních průzkumů a poznání prakticky v každém páru jednomu "chybí sex" protože ideální stav neexistuje nikdy. Jen je rozdíl v míře "chybění"..

koubo (Po, 4. 4. 2011 - 14:04)

najdi si kočku, co to má ráda a často. Budete spokojení oba dva. Hodně štěstí na lovu !

Pozor na Eriku (Ne, 3. 4. 2011 - 21:04)

Dávejte si pozor na Eriku z Trutnova.........je to stará bláznivá ženská........která otravuje lidi na netu...........má nick Madmeji například na Seznamit a tam mi psala, že mám nádor na nadledvince a dokonce mi vyhrožovala, že mi moje dcera nebude půjčovat vnučku . Obtěžovala mojí dceru nějakými nesmysly a naivně se domnívala, že kvůli takovýmu magorovi se se mnou dcera přestane bavit Dávejte si pozor na Eriku z Trutnova - Madmeji......má tři děti a její syn pracuje v Praze .......je to lhářka a podvodnice.........hraje si na léčitelku a ve slutečnosti jen LŽE .

kouba (Ne, 3. 4. 2011 - 16:04)

Můj milostný život taky nic moc. Rozešel jsem se s partnerkou,sice důvod byl jiný než sex,ale hodně mi vadilo že ji to stačilo jednou za týden,přitom já mám chutě i několikrát za den,když u sebe mám partnerku. Jenže tet nikoho nemám,ne mne zdaleka ani 30,leze na mne jaro a co teď.....

Pozor na Eriku (Ne, 3. 4. 2011 - 15:04)

Dávejte si pozor na Eriku z Trutnova.........je to stará bláznivá ženská........která otravuje lidi na netu...........má nick Madmeji například na Seznamit a tam mi psala, že mám nádor na nadledvince a dokonce mi vyhrožovala, že mi moje dcera nebude půjčovat vnučku . Obtěžovala mojí dceru nějakými nesmysly a naivně se domnívala, že kvůli takovýmu magorovi se se mnou dcera přestane bavit Dávejte si pozor na Eriku z Trutnova - Madmeji......má tři děti a její syn pracuje v Praze .......je to lhářka a podvodnice.........hraje si na léčitelku a ve slutečnosti jen LŽE .

Reklama

Přidat komentář