Reklama

Ode dneška:-)

Nikola (Čt, 5. 6. 2008 - 09:06)

n.i., aha, tak to jo, máš to těžký. Držím palce, ať Ti to vyjde :-)

Jinak já včera: 45 minut rotoped :-)

n.i. (Čt, 5. 6. 2008 - 09:06)

no právě já už se delší dobu snažila sehnat hlídání, teď zkouším poprvé 2x týdně na 2-3 hod., to by mi moc pomohlo asi. Před chvílí jsem malýho předala "slečně na hlídání", tak doufám, že za pět minut tu nebudou zpátky s pláčem.:-)) Ono já si dřív taky čas našla, když třeba jen lezl po zemi nebo přes den spával, ale teď běhá a do všeho leze a padá a to fakt nejde, to je takový období. Já navíc krom toho ještě pracuju /na PC/ plus doděláváme přestavbu bytu, tak musím i něco dělat občas... No, snad na to hlídání vydělám, jinak nevím, páč teď máme k hypo ještě dluh. .-))) Nic, letím na chvliku na rotoped a pak pracovat. Dík za povzbuzení a držím pěsti všem!!!

Nikola (St, 4. 6. 2008 - 18:06)

Vendulko, ono to jde taky shodit bez cvičení, ale člověk s tukem zhubne i svaly, a to není nic moc. Nejlepší je k dietění cvičit, jak aerobní tak posilovací zátěž. Když člověk nabere svaly, tak jeho tělo spaluje víc energie, a to je super :-)

Nikola (St, 4. 6. 2008 - 17:06)

n.i., no a nemůže ti ho na chvíli někdo pohlídat? To fakt vůbec přes den nespí? Já děti ještě nemám, ale všechny moje kamarádky včetně sester si při dítěti čas našly, vždycky to šlo nějak zařídit.
Jinak jestli to nejde, tak ti fakt nezbývá, než držet jen dietu, než budeš moct i cvičit. :-(

Nikola (St, 4. 6. 2008 - 17:06)

n.i., no a nemůže ti ho na chvíli někdo pohlídat? To fakt vůbec přes den nespí? Já děti ještě nemám, ale všechny moje kamarádky včetně sester si při dítěti čas našly, vždycky to šlo nějak zařídit.
Jinak jestli to nejde, tak ti fakt nezbývá, než držet jen dietu, než budeš moct i cvičit. :-(

n.i. (St, 4. 6. 2008 - 17:06)

Já asi přibírám kvůli únavě - jak jsem utahaná a nemůžu si jít odpočinout, tak se přejídám. Tak třeba když mi vyjde to hlídání 2x týdně, tak bych byla míň unavená a mohla bych trochu cvičit. U mě to dělá hodně celulitida, jinak by to nebylo tak zlý. Já mám motivaci, že se nevejdu do letního oblečení, na novej šatník momentálně nemám a vedu poměrně živej společenskej život na to, abych mohla chodit furt v jedněch šortkách.

Vendulka (St, 4. 6. 2008 - 17:06)

n.i.: já taky necvičím, tedy cvičila jsem první 3 dny a včera jsme byli chvililinku plavat (nakonec sme skončili ve vířivce no =o))), a taky sem za 9 dní shodila 3 kila, a četla jsem myslím na žena.atlas.cz taky nějakej článek jak paní vážila přes 100kg a teď nějakých 70kg a že tp taky řešila jen úpravou jídelníčku že taky vůbec necvičila.

n.i. (St, 4. 6. 2008 - 17:06)

Já bych i ráda, ale jak? Na žádnej sport se od malýh teď nedostanu, na rotopedu jezdit nemůžu, protože přes den nespí a hned mi sahá na ty pedály a bouchlo by ho to do hlavy, stejně tak dopadá i domácí aerobic. O0no dokud to člověk nezažije, že se dítko celý den drží tebe za nohu a nic s ním neuděláš, tak to jde asi těžko pochopit. Sice se sanžím míň jíst, ale to nebude stčit.

Lučíja (St, 4. 6. 2008 - 15:06)

Jo, holky, a ještě jeden dobrej tip mě napadl, koupila jsem si teď vlákninu -tabletky UniLakt (obsahují i chlorelu, vitamín C atp., cena cca 260,- Kč 200 tablet). Pět tabletek 3x denně. A nevím jestli je to tím (beru je asi týden), ale já fakt teď nějak nemám moc chuť na jídlo. Necítím se po nich "nacpaná", ale prostě jenom nemám chutě. Což samozřejmě kvituju s povděkem! Nechci to ale zakřiknout, beru je jen ten tejden. :-)
Když jsem jedla psylium, tak jsem na sobě nic takvýho nepociťovala.

Nikola (St, 4. 6. 2008 - 14:06)

not important, na nic nečekej a začni hned dnes, hned teď :-)

not important (St, 4. 6. 2008 - 14:06)

NO, jak tak koukám, jsem tu mezi váma jediná, kdo ještě nezačal .:-( Bych s tím měla něco udělat...:-(

Nikola (St, 4. 6. 2008 - 14:06)

katko7, ať se ti daří :-)
S tím cvičením souhlasím, protažení před a po cvičení je důležitý :-)
Já bych chtěla zase vážit kolem těch padesáti, tak snad se podaří.

katka7 (St, 4. 6. 2008 - 14:06)

Chci vážit pod 58 jako v 17, tak budu s vámi hubnout:-)
Kámoš v posilce mi poradil..před posilováním jízda na kole 15min,,zahřátí organismu..opakování cviků 15x,,pozor na správnost.Protáhnutí svalu a po posilování zase protáhnutí,,,,není moc fajn zkrácené a bolavé svaly.
Mějte se fajn a přeji všem krásnou postavu bez špeků....kdo se má s tím tahat:-)...
ahoj

katka7 (St, 4. 6. 2008 - 14:06)

ahoj holky,dobrá diskuze:-)
MĚŘÍM 166 a vážím 66,5..teda sportovnější postava-od ledna jsem zhubla z 71,5.Před třema rokama jsem měla 65,5 ale přestala jsem se hlídat a jedle večer a před den se trápila hlady.
Nejdůležitější je pravidelnost a vytrvalost...a i když zhubneme o 1kg,,pochválíme se a to je vše,,pokud si řekneme, jo super a ted odměna nabereme to hned zpět.
Já se snažím pravidelně cvičit, jíst pravidelně-snídaně-svačina(jablko)-oběd - cvačina a večeře salát a střídmě,,,je fakt, že když se člověk pohybuje a dostatečně pije,,,nemá tolik chut na jídlo,,jo.
další rada, vždy mít něco sebou v kabelkce, když nás přepadne hlad..dobrá je okurka..1/4-má hodně vlákniny.Brambory jednou týdně,,sladké omezit,,a piji také vodu s citronem,,je to lepší než cokoli jiného a těchto teplých dnech hodně ochladí a nabudí organismus

Nikola (St, 4. 6. 2008 - 14:06)

Vendulko, moc gratuluju :-)

Vendulka (St, 4. 6. 2008 - 13:06)

Lučíja: Moc děkuju! Já se nechci vychloubat nebo tak něco, ale mam z toho hroznou radost! A přítel ten jí se mnou zrovna moc nezdílí, ten by asi chtěl aby vše bylo hned a honem honem. Ale co budu se dál hezky pomalinku snažit.

Lučíja (St, 4. 6. 2008 - 12:06)

Vendulka: gratuluju!!! Jen tak dál, jsi dobrá! :-)

Vendulka (St, 4. 6. 2008 - 09:06)

Holky tak mám dole další kilo! Jé já mam takovou radost! Jde to pomalu, ale jde to no...

Jana 2 (Út, 3. 6. 2008 - 16:06)

Mám depku:( Kalhoty, které mi vloni byly velké, tak jsem je dnes na sebe skoro nenarvala! Mám 173cm a 62kg. Chci min. 56!!

Jana (Út, 3. 6. 2008 - 15:06)

Nikol, já taky ráda nosím bokovky. Jenže mě úplně popadne děs, když si sednu a ono se to vyvalí přes ty kalhoty. Na tuhle váhu jsem se dostala od února ze 64 kg, ale to panděro tam pořád je. Dělám kalanetiku a orient tance. Obojí jednou týdně. Ale je fakt, že ty břišní tanečnice mají ty pupky taky :-) Tak se holky držte.. a dík za cvik!!!

Reklama

Přidat komentář