Soutěž Eurobabička 2012

Několik otázek pro naše čtenářky: - Jste babičkou? - Máte smysl pro humor? - Není pro Vás problém vystoupit před obecenstvem a kamerami? - Používate internet?

Gratulujeme, pokud jste si na všechny tyto otázky odpověděla kladně, tak jste to právě Vy, která jste splnila základní podmínky pro přijetí do již sedmého ročníku soutěže EUROBABIČKA 2012 České a Slovenské republiky.

Je to soutěž zábavná, pohodová ale také přiměřeně náročná. Určena je pro aktivní babičky, dámy v nejlepších letech. Těšíme se na setkání s Vámi na úvodním castingu.

Další informace a přihlašovací formulář najdete na www.eurobabicka.cz .  

Přihlásit se  musíte nejpozději do 30. dubna 2012

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (4)

 • Obrázek uživatele Adelka
  Adelka (anonym)

  Jsem babičkou a není pro mne problém vůbec nic.Jsem v podstatě věkem už pra babičkou-TERMÍN TO LUMPA!NEMÁM STÁŘÍ,VY HAJTRY!

  Srp 20, 2013
 • Obrázek uživatele Ema
  Ema (anonym)

  Dokud hloupost lidská nabývá kosmických rozměrů-nemá nikdo raději nic brát vážně. Příklad: jde pacient k lékaři a nemá ani tolik inteligence,aby: čekal,až jej lékař vyzve,posaďte se! Aby: si připravil stručnou,jasnou a slušnou odpověď pro lékaře. Aby přišel k lékaři nezpocen, beze alkoholického oparu,A ABY SI,POKUD MOŽNO PAMATOVAL,KDY SE NARODIL.

  Srp 25, 2013
 • Obrázek uživatele Aja
  Aja (anonym)

  Člověk,ejhle...pane doktore,jsem ezoterik,berte mne s úctou! CO VÁM JE! Mám několik reiki,lidi na mně čekaj,tak stručně! A , CO VY TEDY CHCETE ODE MNE! Mno!ňákou úevu!

  Srp 25, 2013
 • Obrázek uživatele HALLÓÓ
  HALLÓÓ (anonym)

  TADY BABI ČKA..ČKA neni důležitý,babi!!! baBI!! kde zase seš!MÁŠ UŽ NAPSANEJ ÚKOL!? Slyšíš,BABI!!? jo,hned,šeptnu provinile a du vařit,nakoupit,zalejvat zahradu,utřít zadeček,dát pusinku,když se stejská po mámě v zaměstnání,páč by ji s děckem nevzali!!TAK CO,KURVY!JSME ZDRAVEJ STÁT!?

  Zář 07, 2013

Přidat komentář

Reklama

Reklama