Jak se neuvěřitelné stalo skutečností

Příběh, který vám budu vyprávět, je skutečně pravdivý a začal před pěti lety. V té době jsem se seznámil s matkou mého zetě, která byla velmi nemocná. Jenom pro ilustraci uvedu: ochrnutá na půlku těla, tím pádem nepohyblivá a s nálezem cysty na mozku, která díky svému růstu způsobovala značné bolesti. Podle lékařů byla cysta na takovém místě, že byla operace vyloučená. Nikdy nezapomenu, jak říkala: "Jiříku, pan doktor byl tak hodný a napsal mi vozík, aby mě mohl táta dovést na záchod?".

V té době jsem sbíral první zkušenosti s odstíněním geopatogenních zón (elektronikou), a tak jsem jí poradil, aby si našla někoho, kdo dovede hledat vodu a ať jí prověří, zda neleží na geopatogenních zónách. V té době jsem vůbec nevěděl, že za pár měsíců budu schopen zóny určovat sám. Přítomnost geopatogenních zón se potvrdila, a tak jsme zakoupili odstínění, které jsme instalovali pod lůžko.

Výsledek odstínění geopatogenních zón na sebe nenechal dlouho čekat. Silné bolesti hlavy přestali téměř okamžitě, a postupně se začal organizmus regenerovat tak, že mohla zhruba po třech měsících začít opět chodit. K velkému překvapení se vrátila i citlivost do ochrnuté půlky těla. To nejdůležitější ale přišlo o pár měsíců později, když se podrobila vyšetření mozku. Lékaři konstatovali, že cysta se zapouzdřila a zmenšila, a to i přesto, že prognóza byla zcela opačná.

Že nejde o náhodu, ale o přímý vliv odstínění geopatogenních zón potvrdila paradoxně porucha stínícího zařízení. Dcera se z jedné návštěvy vrátila úplně zničená, protože zdravotní stav matky se zhoršil natolik, že běžné prášky na utišení bolesti nezabírali, a tak musel lékař jezdit denně píchat injekce na utišení bolestí. V té době jsem již vyráběl stínící zařízení a přišel jsem na to, že problém může způsobovat nevhodně zvolená izolace. Hned příští týden jsme provedli výměnu porouchaných fólií a po dvou dnech přestal lékař jezdit píchat injekce, protože nebyl důvod.

Poté následovalo období, zhruba dvouleté, kdy jsme byli zcela mimo dění. V té době zemřel zeťův otec, a z nepochopitelných důvodů bylo demontováno stínící zařízení. S matkou zetě jsem se setkal opět v září loňského roku, kdy byla u dcery na návštěvě, a pohled na ní byl velmi skličující. Její zdravotní stav byl opět tristní. Ochrnutá polovina těla, bez jakékoli možnosti samostatného pohybu, kromě lezení po zemi, popřípadě postrkování se na židli zhruba po dvou centimetrech. Vše bylo doprovázeno bolestmi hlavy, narušenou psychikou a slabým sluchem pouze na jedno ucho.

Díky přítomnosti v rodině a podle všeho i díky odstíněnému prostoru bez geopatogenních zón, ve kterém se po celých čtrnáct dní zdržovala, se vracela domů bez bolestí hlavy a ve velmi dobré psychické pohodě. Představa, že přijede opět na vánoce jí dodala chutě do života.

Dne 22.12.2000 přijela skutečně na návštěvu, a zeť ji z auta odnesl domů. Ten den nikoho ani ve snu nenapadlo, k jak zásadnímu zvratu v jejím životě dojde hned druhý den. Skutečně 23.12.2000 navštívila léčitele, ke kterému přijela na vozíku. Pan léčitel se na ní podíval a prohlásil, že od něho odejde na vlastních nohách. I když budu podezírán, že si vymýšlím, pravda je taková, že po zhruba sedmdesátiminutové terapii dokázal pan léčitel odblokovat polovinu ochrnutého těla tak, že ji opět cítila. Vše se dá vše velmi snadno ověřit z její zdravotní dokumentace.

K osobě pana léčitele mohu uvést pouze to, že jde o člověka, který je 84 let stár, a že skutečně umí, což předvedl i v dalších případech. V zhledem k tomu, že nestojí o publicitu, nejsem oprávněn uvádět jeho jméno a adresu. Mám s ním ale dohodu, že budu-li řešit v rámci výzkumu působení geopatogenních zón na lidský organizmus nějaký složitý případ, tak ho mohu kontaktovat, a požádat o spolupráci.

Milan Gargel

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (1)

  • Obrázek uživatele lerak
    lerak (anonym)

    Vážení,pokud by bylo možné kontakt na pana Milana Gargela. Nabízí pomoc při vysokém krevním tlaku,GPZ a podobně. Plně souhlasím s hodnocením léčitelů.Mám zkušenosti,ale vesměs dobré. Děkuji

    Zář 04, 2007

Přidat komentář

Reklama

Reklama