Ani u alternativního lékaře nemáte záruku optimálního přístupu

Nenechte se napálit! Vezměte to do svých rukou, přestaňte se spoléhat na zázračné přístroje i preparáty a vraťte se k přirozenému způsobu údržby zdraví. Uvidíte, že ušetříte čas i peníze.

Znáte diagnostický přístroj EAV? Ten vám velice rychle a bezbolestně změří, jaké potíže máte nebo budete mít v brzké době. Používají ho už i lékaři, protože jde o prokazatelné testování průchodnosti energetických drah v těle.

A tak se stane, že při každé návštěvě vám něco najdou. A šup - už je vám přidělen další preparát, tentokrát proti exémům a za čtyři stovky. Na přístroji to tak totiž vyšlo. Jenže tím se neřeší příčina suché kůže, jen její momentální stav, který vznikl z nějakého důvodu. Třeba z nedostatku vitamínů nebo jako následek nefunkční štítné žlázy.

Když se nad tím zamyslíte, mohli byste chodit k takovému lékaři donekonečna. Vždycky totiž něco nebudete mít v pořádku. A tak si pokaždé odnesete nějaké ty lahvičky a bobulky a samozřejmě za ně slušně zaplatíte.

A pak často šetříme třeba na jídle a ejhle, kdybychom si průběžně kupovali třeba celozrnný chléb, olej za studena lisovaný a kvalitnější zeleninu (ne tu zlevněnou, která už hnědne), nemuseli bychom pak investovat do léčivých přípravků.

Nebo místo času, který strávíte vyděláváním peněz na různé životabudiče, se zkuste půl hodinky denně projít rychlou chůzí, tak abyste se zadýchali a rozproudili krev i ostatní tekutiny v těle. Je to mnohem přirozenější, než si nejprve zdraví pokazit nevhodnou stravou a životním stylem a pak to opravovat nějakými, byť přírodními, zázračně působícími preparáty.

Celkově zpomalte životní tempo, vždyť takzvaná životní úroveň znamená - jinak řečeno - kolik jste ochotni nacpat peněz obchodníkům s leckdy zbytečným zbožím. Zjednodušení života a "dobrovolná skromnost" už nachází nadšené příznivce i v USA. Nakonec zjistíte, že čím méně máte majetku a čím prostší jídla jíte, tím lehčeji se vám žije!

Gita Strollová

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama