Slečno nastydnou vám vaječníky !

25.10.2000 00:00
Napsal život

Byla zima, mrzlo a ona krásná dívka stála na zastávce autobusu mírně promodralá. Dlouhé vlasy, dlouhé nohy a krátká minisukně alá bederní rouška. Nevím, kde se ve mne vzala ta odvaha či drzost, ale náhle jsem stál vedle ní a vyslovil tu osudovou větu. Tu, kterou jsem tolikrát v trochu jiném znění slýchával ve svém dětství

Abych vám to vysvětlil? Když mi bylo asi tak sedm let, moje krásná o osm let starší sestřička byla právě v rozpuku puberty. Kluci se jí moc líbili, a tak aby se zalíbila i ona jim, snažila se oblékat, co možná nejsvůdněji. Krátké minisukně byly její hlavní zbraní. (Ne že by takové zbraně potřebovala, ale znáte holky...).

Moje moudrá babička, pečující o zdraví všech členů rodiny, nemohla parádivost mé sestry vystát. Každý zimní den, kdy má sestra vyrážela do školy v krátké sukni a rozepnuté bundě do pasu, se za ní neslo babiččino varování: "Holka jedna bláznivá, počkej až ti nastydnou vaječníky a nebudeš moct mít děti!"

Sestřička však dala vždy přednost parádě před péčí o své zdraví. V osmnácti letech začala opravdu trpět na záněty vaječníků. Později několikrát navštívila Františkovy Lázně, kde se léčila kvůli neplodnosti zapříčiněné srůsty na vejcovodech, které vznikly v důsledku opakovaných zánětů. Naštěstí po několika letech léčby se jí narodila krásná holčička a sestra se nyní modlí, aby až se jí začnou zapalovat lýtka, nabyla taky taková parádnice.

No a jak to dopadlo s tou krásnou slečnou na autobusové zastávce. Již pár let je mou milovanou manželkou, jejíž krásné dlouhé nohy obdivuji skryté za dlouhou sukní, za kterou tahají dva nezbední hošíci.

Tento příspěvek nám zaslal pan František H. z Liberce. Tímto článkem otevíráme novou rubriku "Napsal život" , která bude obsahovat jen příspěvky čtenářů. Pokud máte máte nějaký příběh, historku či úvahu týkající se zdraví, můžete nám ji poslat na adresu redakce@doktorka.cz .

Související články

Co působí nemoci žen?

28.2.2000 00:00

VIRONAL na podporu imunity

21.2.2000 00:00

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Tak jestli nebude mít děti každá mladá holka, která občas v zimě...
TKP  |  28.1.2010 00:34

Pokud děti někdo nechce je jeho věc jestli bude jednou sám nebo jestli...
leona  |  28.1.2010 19:04

vic děti vic starosti
tina  |  23.2.2010 18:38

Clovek, co se narodil z matcina luna se nenavidi za to jaka je a tak radeji...
Petr  |  7.7.2014 11:46

Taky šílím při dnešní módě bokovek, kdy holkám koukaj kalholtky a...
Máma  |  4.10.2017 14:08

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *